Ligler
Oran Formatı
Takvim
Sıralamalar
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

Diego Fernandez Flores - Benjamin Winter Lopez: Tahminler

Yenile
Bitmiş 20/08 09:15

Maç incelemesi

Mevcut istatistik bilgileri kullanarak sitemiz Diego Fernandez Flores ve Benjamin Winter Lopez arasındaki ITF Erkekler - Tek maçının sonucunu tahmin ettti. Bu maç M25 Santander turnuvası kapsamında 20.08 gününde saat 09:15'de başlayacak.

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
Diego Fernandez Flores
DIE - %
Benjamin Winter Lopez
BEN - %

Bahis ipuçları

Diego Fernandez Flores

2 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Diego Fernandez Flores 'si yenilgiyle sonuçlandı

Benjamin Winter Lopez

6 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Benjamin Winter Lopez 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 2

Benjamin Winter Lopez

4 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Benjamin Winter Lopez 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 2 set - Takım 2

Diego Fernandez Flores

7 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Diego Fernandez Flores 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Diego Fernandez Flores

1 / 1 Takımlar arasındaki son maçların Diego Fernandez Flores 'si galibiyetle sonuçlandı

Benjamin Winter Lopez

4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Benjamin Winter Lopez 'si yenilgiyle sonuçlandı

Benjamin Winter Lopez

1 / 1 Takımlar arasındaki son maçların Benjamin Winter Lopez 'si galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 1

Diego Fernandez Flores

1 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Diego Fernandez Flores 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı

Diego Fernandez Flores

1 / 1 Rakipler arasındaki son maçların sayısı Diego Fernandez Flores 2. setteki galibiyet yüzdesi ile sona erdi

Mərc:Kazanan 2 set - Takım 1

Diego Fernandez Flores

1 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Diego Fernandez Flores 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı

Diego Fernandez Flores

1 / 1 Rakipler arasındaki son maçların sayısı Diego Fernandez Flores için 1 sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 1 set - Takım 1

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 20.08.2024 09:40

Diego Fernandez Flores inceleme

Diego Fernandez Flores sporcusu, istatistiklerin mevcut olduğu 10 maça katıldı. Bu maçlarda, Diego Fernandez Flores, 15 seti ve 88 oyunu kazandı, ancak 7 seti ve 88 oyunu kaybetti. Diego Fernandez Flores, 10 maçında 7 kez kazandı, ancak 2 kaybetti.

Benjamin Winter Lopez inceleme

Mevcut istatistik bilgilerine göre, Benjamin Winter Lopez birkaç maç oynadı, 6 maçı, 14 seti ve 112 oyunu kazandı. Öte yandan takım, ayrıca 97 oyunu ve 9 seti kaybederek 4 maçı kaybetti.

Maç tahminleri

Sitemiz rakip takımları olan Diego Fernandez Flores ve Benjamin Winter Lopez’in istatistiklerini analiz etti ve Kazanan - Takım 2'in bu maç için en iyi bahis olduğu kanısındadır. Bu tahmin üzerine bahis yapmak, size 1.85 oranında bir kazanma oranı verecektir.

20/08/2024

Diego Fernandez Flores

09:15

Benjamin Winter Lopez

Bet:Kazanan - Takım 2

Oranlar:1.85

Bahis parası koy

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 20.08.2024 09:40